Apple dėklai
Apple dėklai

Parduodame aukštos kokybėe Apple Iphone telfonų dėklus. Mūsyų dėklai yra kokybiški ir atitinka aukščiausius standartus.  Pirkdami išMūsų  mes Jums garantuojame, greita prekių pristatymą. Apple Iphone dėklus tūrime įvairių modifikacijų, odinius, plastikinius pagamintus iš silikono ar eko odos. 

Subkategorijos

 • iPhone 4/4s

  Parduodeme aukštos kokybės Iphone 4 ir 4s telefonų dėklus. Greitas pristatymas per 48 val. Iphone telefonų dėkliukų kaina nuo 0,99 Eu Nemokamas pristatymas*

 • iPhone 5/5s/SE

  Iphone 5 ir 5s / SE dėklai: kaip išsirinkti iš gausaus asortimento?

  Bene didžiausią dėklų pasirinkimą rasime Samsung ir Iphone telefonams, ir tuo atveju, jei jus domina Iphone 5 dėklai, tikrai galėsite rasti pakankamai gausų siūlomos produkcijos pasirinkimą. Įvairių pardavėjų siūlomų prekių galėsite rasti fizinėse bei internetinėse parduotuvėse, tad produkcijos pasirinkimas visada bus pakankamai gausus. Taigi, kaip išsirinkti tinkamiausią Iphone 5 ir 5s dėklą?

  Įvairūs dėklų tipai

  Šiandien populiariausi du dėklų tipai: tai nugarinės dalies dėkliukai ir dėklai-knygelės. Sunku pasakyti, kuris šių pasirinkimų gali būti palankesnis, nes tai priklausys tik nuo jūsų pačių norų. Nugarinės dalies dėklai apsaugo tik nugarinę telefono dalį, tad gali prireikti papildomai naudoti apsauginę ekrano plėvelę, tačiau tokie dėkliukai yra patogesni. Nugarinės dalies dėklai yra dedami ant telefono korpuso, ir juose yra palikta vietos įvairioms jungtims, ausinėms, taip pat yra paliktas plyšys kamerai. Atliekant įprastus veiksmus nereikės nieko papildomai atlikti, ko negalėtume pasakyti apie dėklus – knygeles. Šie dėklai paprastai turi būti atverčiami, kai norima rašyti žinutę, naršyti internete ar atsiliepti į skambutį, tačiau galima rasti ir tokių dėklų, kurie leistų pasižiūrėti laiką ar atsiliepti į skambučius neatverčiant dėklo.

  Kokybė

  Visada yra tikimasi, kad pasirinkti Iphone 5 ir 5s dėklai bus tikrai kokybiški, tad atsižvelkite į tai, iš kokių medžiagų yra pagaminti dėklai. Pavyzdžiui, tuo atveju, jei rinksitės atverčiamą dėklą, geriausiu pasirinkimu gali būti odiniai dėklai, nes tikra oda yra lankstesnė nei dirbtinės medžiagos, tad greitu metu tikrai neatsiras jokių įtrūkimų. Norint atrasti tinamiausius dėkliukus, gali praversti ir pirkėjų atsiliepimai – jų internetinėje erdvėje rasite ne taip ir mažai.

  Geriausia dėklų kaina

  Palanku yra tai, kad šiandien nesunkiai galima palyginti, kiek įvairūs Iphone 5 dėklai kainuotų skirtingose prekybos vietose. Informacijos apie nustatytas kainas galėsite rasti pardavėjų internetinėse svetainėse (šiandien tikrai nemažai pardavėjų turi ne tik fizines, bet taip pat ir internetines parduotuves.

  Visa tai įvertinę tikrai galėsite pasirinkti patį tinkamiausią telefono dėklą, kuris tarnaus tikrai ilgą laiką. Pasidomėkite, ką gali pasiūlyti skirtingos parduotuvės, ir netrukus galėsite įsigyti patikusį dėklą.

   

 • iPhone 6/6s

  Iphone 6 ir 6s dėklai: kaip išsirinkti?

  Iphone 6 – tai vienas populiariausių telefonų modelių, todėl neretai kyla klausimas, kaip išsirinkti tinkamiausią telefono dėklą, kuris galėtų apsaugoti įrenginį. Įvairių telefonų dėklų pasirinkimas gali būti iš tiesų labai platus, tad neretai kyla klausimas, kaip būtų galima išsirinkti patį tinkamiausią. Taigi, kokie Iphone 6 ir 6s dėklai galėtų geriausiai pasiteisinti?

  Dėklų tipai

  Silikoniniai telefonų dėklai yra vieni populiariausi – jie yra dedami ant galinės telefono pusės, ir leidžia apsaugoti telefono nugarėlę nuo galimų pažeidimų. Šių dėklų kaina paprastai yra pati mažiausia, galima rasti pakankamai gausų tokių dėklų pasirinkimą, tad visada bus galima pasirinkti patį tinkamiausią.Dėklai, padedantys apsaugoti telefono nugarėlę, gali būti pagaminti ir iš kitų medžiagų. Visi jie turi angas, skirtas krauti telefoną, perkelti duomenis, ir t.t. Uždėti tokį telefono dėklą galima vos per kelias sekundes, ir nereikia nuimti nugarinio telefono dangtelio.

  Atverčiami dėklai taip pat yra gana populiarūs: jie gali apsaugoti ne tik nugarinę, bet ir priekinę telefono dalį. Tokie dėklai apsaugo telefono ekraną nuo subraižymų, ir taip pat didina atsparumą smūgiams. Atverčiami Iphone 6 dėklai gali turėti išpjautas angas, kurios yra skirtos greičiau pasitikrinti laiką ar praleistus skambučius. Atverčiami dėklai gali būti odiniai ar pagaminti iš kitų medžiagų.

  Įmaunami dėklai šiandien nėra tokie populiarūs, kaip silikoniniai, atverčiami plastikiniai ar odiniai dėklai. Anksčiau įmaunami telefonų dėklai buvo vieni populiariausių, tačiau neretai yra pastebima, kad išsitraukti telefoną galima ne taip greitai, be to, įmaunami dėkliukai gali būti lengvai pametami, jei nesate pratę naudotis tokiais dėklais. Kad taip nenutiktų, verčiau rinkitės atverčiamus arba silikoninius dėkliukus.

  Kaina

  Neretai yra svarbu tai, kokia yra dėklų kaina, tad pagal tai galima pasirinkti dėklus, pagamintus iš įvairių medžiagų. Plastikiniai dėkliukai paprastai yra pigesni nei odiniai, tad tuo atveju, jei nenorite investuoti į tokią prekę, galite rinktis dėklus, pagamintus iš plastiko ar silikono. Jei dėkliukai gana greitai pabosta, ir norima įsigyti vis naujus, tikrai neverta investuoti į gana brangius dėklus, tad rinkitės  tokius, kurie yra pakankamai nebrangūs.Žinoma, kaina gali priklausyti ir nuo to, koks pardavėjas yra pasirenkamas, tad visada yra palanku palyginti nustatytas prekių kainas skirtingose pardavimo vietose – pardavėjų rasite tikrai nemažai, tad ieškokite, kas siūlo produkciją geriausia kaina.

  Pasiskaitykite klientų atsiliepimus

  Jei nuspręsti, kokį dėklą rinktis, yra gana sudėtinga, tokiu atveju pasidomėkite, kaip apie įvairią produkciją atsiliepia pirkėjai – internetinėje erdvėje tikrai rasite gana nemažai rekomendacijų, kokie Iphone 6 dėklai galėtų geriausiai pasiteisinti. Šis telefono modelis yra vienas populiariausių, vartotojai neretai perka dėkliukus šiems įrenginiams, tad ir atsiliepimų bus gana nemažai. Teigiamai įvertintos prekės tikrai gali būti vienu geriausiu pasirinkimu, kada ieškoma tinkamiausio telefono dėklo.

  Kokį pardavėją rinktis?

  Išsirinkti pardavėją tikrai nebus labai sudėtinga, jei įvertinsite, kokie kriterijai jums yra patys svarbiausi: galbūt norite, kad dėklų pasirinkimas būtų kuo platesni, o gal norite, kad dėklų kaina būtų kuo mažesnė? Visada yra palanku pasinaudoti internetine paieška, kuri leis jums dar greičiau atrasti tam tikrus pardavėjus, kurie siūlo jus dominančią produkciją, ir netrukus galėsite įsigyti dominančią prekę. Galite rinktis internetines arba fizines parduotuves – kuri šių pasirinkimo galimybių bus palankesnė, tai priklausys nuo jūsų pačių apsipirkimo įpročių. Tikėtina, kad bet kokiu atveju galėsite atrasti pačius tinkamiausius pardavėjus, siūlančius jus dominančią produkciją, ir galėsite nusipirkti patikusį telefono dėklą.

   

   

 • iPhone 6 Plus / 6s Plus

  Parduodame aukštos kokybė Iphone 6 Plus ir 6s Plus telefonų dėklus. Galime pasiūlyti telefonų dėklus, skaidrius, silikoninius, plastikinius ar net odinius.

 • iPhone 7 / 8

  Iphone 7 ir Iphone 8 dėklai: kaip išsirinkti?

  Apple produkcija populiarumu lenkia kitus žinomus gamintojus, taigi, nieko nuostabaus, kad Iphone yra vieni populiariausių gaminių. Šie telefonai yra gana dažnai atnaujinami, ir naujausi modeliai iš karto tampa itin populiarūs. Apple produkcija nėra iš pigiųjų, todėl svarbu telefoną apsaugoti nuo galimų pažeidimų, ir tam tikrai visada pagelbės tinkamai pasirinkti dėklai. Iphone ir Iphone 8 dėklai  labai įvairūs – pardavėjai siūlo rinktis iš skirtingų šių dėklų tipų bei modelių, ir tikrai visada atrasite pačius palankiausius pasirinkimus. Taigi, kuriuos jų pasirinkti?

  Atverčiami Iphone 7 dėklai ir Iphone 8

  Toks pasirinkimas šiandien yra tikrai labai populiarus, ir tai nestebina – tokie dėklai apsaugo ne tik nugarinę telefono dalį, bet taip pat ir telefono ekraną, taigi, gali būti užtikrinama dviguba apsauga. Tikrai neverta nerimauti, kad toks dėklas bus nepatogus tada, kuomet teks atsiliepti į skambučius – kai kurių dėklų net neprireikia atversti, kad galėtumėte tą padaryti. Atverčiamų telefonų dėklų, skirtų Iphone 7 telefonui, pasirinkimas yra tikrai labai gausus, todėl visada bus galima nuspręsti, kurį jų vertėtų pasirinkti. Visada yra galimybė atrasti tokius dėklų modelius, kurie jums patiktų labiausiai, ir prekybos vietų, kuriose yra siūlomi atverčiami Iphone 7 ir Iphone 8 dėklai, rasite taip pat daug.

  Silikoniniai ir plastikiniai Iphone 7 dėklai ir Iphone 8

  Tai – dar viena populiari pasirinkimo galimybė. Šio tipo dėklų pasirinkimas yra bene didžiausias, todėl kiekvienas telefono savininkas gali įsigyti labiausiai patikusį dėklo modelį. Ant užpakalinės telefono dalies dedami dėklai gali būti pagaminti iš silikono arba plastiko – abi šios medžiagos gali padėti apsaugoti telefoną nuo galimų subraižymų bei pažeidimų, tačiau svarbu įvertinti tai, kad ant nugarinės dalies dedami dėklai neapsaugos telefono ekrano, todėl rekomenduojama papildomai rinktis ir telefono plėvelę, kuri garantuos, kad telefonas bus pakankamai saugus.

  Įmaunami Iphone 7 dėklai ir Iphone 8

  Toks pasirinkimas  šiandien nėra labai populiarus, tačiau jis  taip pat gali puikiai pasiteisinti. Įmaunami Iphone 7 ir Iphone 8 dėklai gali būti odiniai ar pagaminti iš kitų medžiagų, kurios apsaugos jūsų telefoną nuo galimų pažeidimų, ir taip pat neleis jam susitepti. Įsitikinsite, kad  tokių dėklų pasirinkimas tikrai nėra siauras, ir jie gali iš tiesų puikiai pasiteisinti tuomet, kada telefonas nešiojamas kuprinėje arba rankinėje. Jei įmaunamas telefono dėklas jums atrodo patogiausias sprendimas, galite ieškoti tokio tipo dėklų, kurių galėsite rasti įvairiose pardavimo vietose.

  Kai yra ieškoma tinkamiausių telefono dėklų, kaina taip pat neretais atvejais yra vienas svarbiausių kriterijų. Pigiausiu variantu bus ant nugarinės dalies dedami Iphone 7 dėklai, kurie yra gaminami iš silikono arba plastiko, tačiau tokie dėklai neapsaugos telefono ekrano. Jei norite garantuoti maksimalią telefono apsaugą, tokiu atveju vertėtų rinktis ir plėvelę, kuri bus klijuojama ant telefono ekrano.

   

   

 • iPhone 7 Plus 8 Plus
 • iPhone X 10

  Iphone X 10 telefonų dėklai: kaip išsirinkti?

  Siūlomų telefonų aksesuarų pasirinkimas dabar yra tikrai labai platus, todėl norintys įsigyti telefono dėkliuką  Iphone X 10 savininkai neretai pagalvoja apie tai, kokie Iphone X 10 telefonų dėklai gali geriausiai pasiteisinti. Šis telefono modelis šiuo metu yra labai populiarus, tad nieko keisto, kad ir jiems skirtų aksesuarų pasirinkimas yra pakankamai didelis. Taigi, kokie yra telefonų dėklų tipai, ir kaip atrasti patį tinkamiausią?

  Iphone X 10 telefonų dėklų tipai

  •          Populiariausias pasirinkimas – tai nugarinės dalies dangteliai, kurie paprastai yra gaminami iš silikono arba iš plastiko. Šie Iphone X 10  telefonų dėklai kainuoja gana nebrangiai, tad asmenys, kuriems telefonas yra neatskiriama stiliaus detalė, neretai nusprendžia dažnai keisti šiuos dėkliukus. O kodėl gi ne? Juk jų pasirinkimas yra iš tiesų didelis, taigi, galima dėkliukus keisti kad ir pagal nuotaiką;
  •          Atverčiami Iphone X 10 telefonų dėklai taip pat labai populiarūs. Vienas didžiausių šių telefonų dėklų privalumų yra tai, kad apsaugoma ne vien tik nugarinė telefono dalis, bet taip pat ir ekranas, tad galima nesibaiminti, kad telefono ekranas susibraižys dėl įrenginio nešiojimo rankinėje ar kišenėje. Šių dėklų pasirinkimas taip pat yra pakankamai didelis, tad kiekvienas gali pasirinkti tokius dėklus, kurie patinka labiausiai;
  •          Įmaunami telefonų dėklai nėra tokie populiarūs kaip kitos dvi pasirinkimo galimybės, tačiau taip pat galima rasti ir tokio tipo dėkliukų. Šie Iphone X 10 telefonų dėklai gali būti gaminami iš įvairių medžiagų, taip pat ir iš odos, tad galima būti užtikrintiems, kad telefono dėklas tarnaus pakankamai ilgą laiką.

  Ar reikalinga apsauginė telefono plėvelė?

  Tai priklausys nuo to, kokį telefono dėklą nuspręsite pasirinkti. Tuo atveju, jei  jūsų pasirinkimu taps plastikiniai ar silikoniniai Iphone X 10 telefonų dėklai, kurie dedami ant įrenginio nugarėlės, vertėtų pasirūpinti ir ekrano apsauga. Specialistų teigimu, net pusę įvairių telefonų gedimų sudaro būtent įrenginio ekrano pažeidimai, taigi, apsauginė plėvelė gali padėti to išvengti. Užklijuoti apsauginę plėvelę tikrai nebus labai sudėtinga, ji leis naudotis telefonu kaip ir įprastai, o ekranas galės būti valomas rečiau. Nors tuomet, jei pasirenkami atverčiami Iphone X 10  telefonų dėklai, yra uždengiamas įrenginio ekranas, tačiau norint būti garantuotiems, kad ekranas bus maksimaliai apsaugotas, taip pat palanku rinktis ir apsauginę plėvelę.

  Telefonų dėklų privalumai

  Svarbiausia telefonų dėklų paskirtis – apsaugoti įrenginį, taigi, Iphone X 10 telefonų dėklai gali padėti išvengti įvairių telefono pažeidimų. Taip pat svarbu ir tai, kad telefono dėklai kainuoja gana nebrangiai, ir jie gali būti keičiami pakankamai dažnai. Be jokios abejonės, visada galėsite pasirinkti tokį telefono dėklą, kuris jums patiktų labiausiai, ir neprireiks labai didelių investicijų, kad galėtumėte apsaugoti įrenginį. Šiandien Iphone X 10 telefonų dėklai yra parduodami įvairiose prekybos vietose, todėl visuomet galėsite pasirinkti tokią, kurioje produkcijos pasirinkimas būtų pakankamai platus, o kainos – nedidelės. Jei norite prekių įsigyti greičiau, pasidomėkite, ką siūlo pardavėjai, prekiaujantys internetu – internetinėse parduotuvėse pateikti užsakymą galėsite iš tiesų labai greitai bei paprastai, ir tam gali prireikti vos kelių akimirkų.

  Iphone X 10 telefonų dėklai padės apsaugoti jūsų įrenginį nuo subraižymų bei pažeidimų, tad jūs galėsite išvengti išlaidų, susijusių su telefono taisymu. Jei norite garantuoti dar didesnę telefono apsaugą, tokiu atveju puikia galimybe bus ir apsauginės ekranų plėvelės, kurios yra klijuojamos ant įrenginio ekrano. Pasidomėkite, ką siūlo įvairūs pardavėjai, ir tikrai rasite jums palankiausius pasirinkimus.

 • iPhone XR
 • iPhone XS Max
puslapyje
Rodoma 1 - 20 iš 925 dalykų