Apple iPhone apsauginės ekrano plėvelės
Apple iPhone apsauginės ekrano plėvelės

Parduodame aukštos kokybės Iphone 4 / 5 / 6 / 6plus telefonų apsauginės plėvelės. Plėvelės yra ekranams ir telefonų galinėms nugarėlėms. Grūdinto stiklo plėvelės  kitaip vadinamos tempered glass tai grūdintas stiklas- puikiai apsaugo telefono ekraną nuo apsibraižymo ir iskilimo. Tūrime plėvelės skirtas galinėms telefono nugarėlėms.

Subkategorijos

 • iPhone 4/4s

  Apple Iphone 4 ir 4s apsauginės plėvelės. Plėvelių kainą nuo 99 euro cnt. Patariame naudoti ekrano apsaugai, grudinto stiklo - stiklą , arba apsauginę pėvelę. Nepamirškite, kad telefonų ekrano keitimas yra labai brangus, o plėvelė puikiai apsaugos nuo ekrano apibrozdinimo ir iskilimo. Investavė į savo telefoną kelis eurus, bet tikimybė sudaužyti ekraną sumažėja net kelis kartus

 • iPhone 5/5s

  Apple Iphone 5 ir 5s apsauginės plėvelės puikiai apsaugos Jūsų mobilujį telefoną nuo kerano dūžio. Pirkdami pas Mus ekrano plėvelės ar grudinto stiklo apsauga ekranui greitai pristatysime Jums per kelias darbo dienas. Patariame visiems naudoti ekrano apsaugines plėvelės nes vien Iphone 5 ar 5s ekrano keitimo kainą sienkia apie 130 EU / apsaugokite savo mobilų telefoną

 • iPhone 6/6s

  Apple Iphone 6 ir 6s apsauginės plėvelės. Nepagailėkite pinigų telefono ekrano apsaugai nuo dūžio , apibraižymų. Nusidėvėjus telefono plėvelei Jus greitai ir lengvai pakeisite ekrano plėvelę ir ekranas bus kaip naujas. Statistiškai ekrano plėvelė sumažina tikimybė ekrano sudūžimo net kelis kartu. Vien iphone 6 ir 6s ekrano keitimo kaina yra apie 145 EU ir užtrnka iki kelių savaičių.

 • iPhone 6 Plus / 6s Plus

  Apple Iphone 6 / 6s Plus apsauginės ekrano plėvelės, grūdintas stiklas ekranui. Didėlis pasirinkimas, gerą kainą. Parduodame tik kokybiškas Iphone 6 ir 6s Plus ekrano apsauginės plėveles. Užsisakykit ir Me sJūms greitai pristatysime Jūsų užsakymą.

 • iPhone SE

  iPhone SE grūdinti stiklai ir apsauginės ekrano plevelės. Geriausia apsauga Jūsų telefono ekranui. Siunčiame į visus miestus, žemos kainos.

 • iPhone 7 ir 8

  Apple iPhone 7 ir iPhone 8 mobiliųjų telefonų apsauginės plevelės ir grūdinti stiklai. Pristatome į visus Lietuvos miestus. 

  Iphone 7 ir iPhone 8 apsauginiai stiklai – didesnei telefono apsaugai

  Dauguma telefonų savininkų naudoja telefonų dėklus, kurie padeda apsaugoti įrenginius nuo galimų pažeidimų, tačiau tuomet, jei yra pasirenkami dėklai, dedami tik ant nugarinės telefono dalies, ekranas lieka neapsaugotas. Taigi, jei yra norima apsaugoti telefono ekraną, kuris gali būti pažeidžiamas įvairių veiksnių, Iphone 7 ir iPhone 8 apsauginiai stiklai tikrai puikiai pasiteisins. Norint garantuoti didesnę telefono apsaugą tikrai neprireiks didelių investicijų, nes rasite įvairių pardavėjų, iš kurių galėsite pasirinkti siūlantį geriausią kainą.

  Iphone 7 ir iPhone 8 apsauginiai stiklai internetu

  Ieškantys geriausių kainų žino, kad internetu prekiaujantys pardavėjai paprastai yra nustatę mažesnes prekių kainas nei prekybininkai, siūlantys prekes fizinėse pardavimo vietose. Žinoma, visada pasitaiko išimčių, tačiau kiekvienas sutiks, kad internetinėse parduotuvėse yra lengviausia rasti prekių mažesnėmis kainomis. Naudojantis internetine paieška tikrai labai greitai galėsite susirasti pardavėjų, kurių nustatyti įkainiai yra mažiausi, ir tuomet tereikės užsisakyti šias prekes. Užsakymo atlikimui paprastai prireikia kelių akimirkų: tereikia pasirinkti prekes, jas įsidėti į krepšelį, užpildyti duomenis, kurių prašo pardavėjas, ir pateikti užsakymą. Dauguma mūsų šalies pardavėjų prekes pristato pakankamai greitai, todėl galima tikėtis, kad prekių siuntimo laikotarpis neužtruks (dažniausiai tai užtrunka iki kelių dienų).

  Kokį apsauginį stiklą pasirinkti?

  Tai gali būti Iphone 7 ir iPhone 8 apsauginiai stiklai, kurie yra pagaminti iš grūdinto stiklo, ir taip pat tai gali būti įprastos apsauginės plėvelės, kurios yra tiesiog klijuojamos ant ekrano. Abu pasirinkimai gali būti tikrai labai palankūs, o kuris jų geriausiai pasiteisins, tai, žinoma, priklausys tik nuo jūsų pačių norų bei poreikių. Kai rinksitės tinkamiausią ekrano apsauginę plėvelę ar stiklą visada įvertinkite, ar prekė bus pakankamai kokybiška. Pardavėjai gali pasiūlyti labai įvairių gamintojų produkcijos, todėl galėsite pasidomėti, kurie jų yra geriausiai įvertinti. Nors tokių gaminių galima įsigyti itin žemomis kainomis, tačiau maža kaina susigundyti gal ir nereikėtų – kokybiški gaminiai retai kainuoja labai pigiai, todėl būkite apdairūs.

  Gali praversti atsiliepimai

  Kai svarstoma, kokie Iphone 7 ir iPhone 8 apsauginiai stiklai gali būti geriausiu pasirinkimu, tikrai gali pagelbėti vartotojų atsiliepimai, kurių gausu internetinėje erdvėje. Pasidomėję, kokios apsauginės plėvelės yra geriausiai įvertintos, galėsite daug greičiau ir dar paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą. Dažnais atvejais pakanka vien tik paskaityti atsiliepimus, ir tai padės paprasčiau nuspręsti, kokia galimybė geriausiai pasiteisintų jūsų atveju.

  Pardavėjai taip pat visada gali patarti, kokie sprendimai gali būti pačiais geriausiais, todėl Iphone 7 apsauginiai stiklai bus pasirenkami dar greičiau. Nesvarbu, ką rinksitės – fizinę ar internetinę parduotuvę, pardavėjai jums galės duoti vertingų patarimų, kokios apsauginės plėvelės būtų pačiomis geriausiomis. Nebijokite prašyti patarimų – pardavėjai mielai pakonsultuos ekrano apsaugos klausimais ir galės padėti atrasti prekes, kurios jums tiktų labiausiai.

   

   

   

 • iPhone 7 Plus ir 8 Plus
 • iPhone X 10

  Iphone X 10 apsauginės ekrano plėvelės grūdintais stiklais

  Kai ieškoma patikimos apsaugos, padedančios išlaikyti sveiką telefono ekraną, dažnu pasirinkimu tampa Iphone X 10 apsauginės ekrano plėvelės grūdintais stiklais, kurios garantuoja didesnę telefono apsaugą ir padeda apsaugoti įrenginį nuo galimų pažeidimų. Nors kartais dvejojama, ar apsauginės plėvelės yra tikrai būtinos, tačiau specialistai, taisantys mobiliuosius telefonus, atsakytų vienareikšmiškai – tai, tai tikrai reikalinga, nes daugiau nei penkiasdešimt procentų visų telefonų gedimų sudaro būtent ekrano pažeidimai. Deja, šios paslaugos kaina nėra tokia maža, ir kur kas pigiau įsigyti ekrano apsaugą nei vėliau remontuoti jau pažeistą telefoną.

  Kas tos apsauginės telefono plėvelės?

  Iphone X 10 apsauginės ekrano plėvelės grūdintais stiklais – tai telefono ekrano apsauga, klijuojama ant ekrano paviršiaus. Šios apsauginės plėvelės idealiai atitinka telefono modelį, todėl naudojantis įrenginių nekyla jokių nepatogumų (plėvelė yra pritaikyta korpuso formai, ji neuždengia garsiakalbio, mygtukų ar kitų mobiliojo įrenginio dalių). Apsauginė plėvelė yra klijuojama ant švariai nuvalyto ekrano (nuvalyti ekraną galėsite naudodami specialų mobiliesiems telefonams skirtą valiklį arba mikrošluostę).  Apsauginę plėvelę prispauskite prie telefono ekrano, ir pasirūpinkite, kad plėvelė idealiai priliptų.

  Apsauginės plėvelės privalumai

  • Iphone X 10 apsauginės ekrano plėvelės grūdintais stiklais padeda apsaugoti telefoną nuo galimų pažeidimų. Braižysis ne ekranas, bet plėvelė, todėl galėsite nesibaiminti, kad telefono ekranas gali susibraižyti dėl telefono nešiojimo kišenėje ar rankinėje;
  • Iphone X 10 apsauginės ekrano plėvelės grūdintais stiklais yra atsparios ir ilgaamžės, tad galite būti užtikrinti, kad ilgą laiką nereikės rūpintis plėvelės keitimu nauja;
  • Šios produkcijos kaina yra gana nedidelė, ir jos įsigijimas kainuos kur kas pigiau nei ekrano keitimas, jei jis įskiltų. Apsauginių plėvelių šiandien galima įsigyti labai įvairiose pardavimo vietose, tad visada galėsite atrasti tokius pasiūlymus, kurie jums būtų patys palankiausi;
  • Nors kartais baiminamasi, kad Iphone X 10 apsauginės ekrano plėvelės grūdintais stiklais neleis naudotis telefonu taip, kaip anksčiau – ekrano jautrumas taps mažesnis, tačiau dėl to nerimauti nereikėtų. Apsauginės plėvelės yra pritaikomos taip, kad naudojimasis telefonu nekeltų jokių iššūkių, ir tai daryti būtų patogu, kaip ir iki šiol;
  • Iphone X 10 apsauginės ekrano plėvelės grūdintais stiklais pasiteisina ir dėl to, kad ant jų mažiau pastebimi pirštų atspaudai, tad ekraną teks valyti kur kas rečiau. Be to, plėvelė yra ne tokia jautri, kaip telefono ekranas, tad jos valymui gali būti naudojamos įvairios priemonės;
  • Jei pasirūpinsite apsaugine plėvele, jums nebebus reikalingas toks telefono dėklas, kuris galėtų apsaugoti priekinę telefono pusę (tam neretai pasirenkami atverčiami ar įmaunami telefonų dėklai),  ir viskas, ką jums reikės padaryti, tai tiesiog pasirūpinti dėkliuku, apsaugančiu nugarinę mobiliojo įrenginio dalį;
  • Taip pat apsauginės plėvelės gali padėti išvengti telefono dužimo jam nukritus. Žinoma, tai visada priklausys nuo to, kokiu kampu, iš kokio aukščio, ir ant kokio paviršiaus kris telefonas, tačiau tikimybė, kad telefonas gali sudužti, bus kur kas mažesnė.

  Iphone X 10 apsauginės ekrano plėvelės grūdintais stiklais internetu

  Ne visada yra pakankamai laiko nuvykti į fizines parduotuves, kuriose būtų galima įsigyti tam tikrų telefono aksesuarų, tačiau  visada galima rinktis internetines prekybos vietas, kuriose pateikti užsakymą galėsite iš tiesų labai greitai. Jums tereikia susirasti tokių pardavėjų, kurie gali pasiūlyti tokios produkcijos, ir palyginę nustatytas kainas tikrai rasite geriausius pasiūlymus. Apsauginę plėvelę galėsite užsakyti vos per keletą akimirkų, o pasirinktos prekės gali būti pristatomos į jums patogiausią vietą.

   

   

   

 • iPhone XS
 • iPhone XS Max
puslapyje
Rodoma 1 - 20 iš 180 dalykų