iPhone 7 / 8
iPhone 7 / 8

Iphone 7 ir Iphone 8 dėklai: kaip išsirinkti?

Apple produkcija populiarumu lenkia kitus žinomus gamintojus, taigi, nieko nuostabaus, kad Iphone yra vieni populiariausių gaminių. Šie telefonai yra gana dažnai atnaujinami, ir naujausi modeliai iš karto tampa itin populiarūs. Apple produkcija nėra iš pigiųjų, todėl svarbu telefoną apsaugoti nuo gal...

Iphone 7 ir Iphone 8 dėklai: kaip išsirinkti?

Apple produkcija populiarumu lenkia kitus žinomus gamintojus, taigi, nieko nuostabaus, kad Iphone yra vieni populiariausių gaminių. Šie telefonai yra gana dažnai atnaujinami, ir naujausi modeliai iš karto tampa itin populiarūs. Apple produkcija nėra iš pigiųjų, todėl svarbu telefoną apsaugoti nuo galimų pažeidimų, ir tam tikrai visada pagelbės tinkamai pasirinkti dėklai. Iphone ir Iphone 8 dėklai  labai įvairūs – pardavėjai siūlo rinktis iš skirtingų šių dėklų tipų bei modelių, ir tikrai visada atrasite pačius palankiausius pasirinkimus. Taigi, kuriuos jų pasirinkti?

Atverčiami Iphone 7 dėklai ir Iphone 8

Toks pasirinkimas šiandien yra tikrai labai populiarus, ir tai nestebina – tokie dėklai apsaugo ne tik nugarinę telefono dalį, bet taip pat ir telefono ekraną, taigi, gali būti užtikrinama dviguba apsauga. Tikrai neverta nerimauti, kad toks dėklas bus nepatogus tada, kuomet teks atsiliepti į skambučius – kai kurių dėklų net neprireikia atversti, kad galėtumėte tą padaryti. Atverčiamų telefonų dėklų, skirtų Iphone 7 telefonui, pasirinkimas yra tikrai labai gausus, todėl visada bus galima nuspręsti, kurį jų vertėtų pasirinkti. Visada yra galimybė atrasti tokius dėklų modelius, kurie jums patiktų labiausiai, ir prekybos vietų, kuriose yra siūlomi atverčiami Iphone 7 ir Iphone 8 dėklai, rasite taip pat daug.

Silikoniniai ir plastikiniai Iphone 7 dėklai ir Iphone 8

Tai – dar viena populiari pasirinkimo galimybė. Šio tipo dėklų pasirinkimas yra bene didžiausias, todėl kiekvienas telefono savininkas gali įsigyti labiausiai patikusį dėklo modelį. Ant užpakalinės telefono dalies dedami dėklai gali būti pagaminti iš silikono arba plastiko – abi šios medžiagos gali padėti apsaugoti telefoną nuo galimų subraižymų bei pažeidimų, tačiau svarbu įvertinti tai, kad ant nugarinės dalies dedami dėklai neapsaugos telefono ekrano, todėl rekomenduojama papildomai rinktis ir telefono plėvelę, kuri garantuos, kad telefonas bus pakankamai saugus.

Įmaunami Iphone 7 dėklai ir Iphone 8

Toks pasirinkimas  šiandien nėra labai populiarus, tačiau jis  taip pat gali puikiai pasiteisinti. Įmaunami Iphone 7 ir Iphone 8 dėklai gali būti odiniai ar pagaminti iš kitų medžiagų, kurios apsaugos jūsų telefoną nuo galimų pažeidimų, ir taip pat neleis jam susitepti. Įsitikinsite, kad  tokių dėklų pasirinkimas tikrai nėra siauras, ir jie gali iš tiesų puikiai pasiteisinti tuomet, kada telefonas nešiojamas kuprinėje arba rankinėje. Jei įmaunamas telefono dėklas jums atrodo patogiausias sprendimas, galite ieškoti tokio tipo dėklų, kurių galėsite rasti įvairiose pardavimo vietose.

Kai yra ieškoma tinkamiausių telefono dėklų, kaina taip pat neretais atvejais yra vienas svarbiausių kriterijų. Pigiausiu variantu bus ant nugarinės dalies dedami Iphone 7 dėklai, kurie yra gaminami iš silikono arba plastiko, tačiau tokie dėklai neapsaugos telefono ekrano. Jei norite garantuoti maksimalią telefono apsaugą, tokiu atveju vertėtų rinktis ir plėvelę, kuri bus klijuojama ant telefono ekrano.

 

 

Skaityti plačiau
puslapyje
Rodoma 1 - 20 iš 361 dalykų