Kaip išsirinkti geriausią telefono dėklą Jums?

Kaip išsirinkti geriausią telefono dėklą Jums?

Mes išleidžiame šimtus eurų naujiems išmaniesiems ar planšetėms, būtų kvaila taupyti ir neišleisti dar kelių eurų tam, kad juos apsaugoti nuo subraižymo ir dūžimo. Mūsų elektroniniai draugai tarnaus mums ištikimai tol, kol jų neįmesime į tualetą, nepaliksime negailestingose smalsuolių vaikų rankose arba neleisime jiems nuslysti nuo laiptų žemyn.

Išmanieji darosi vis tvirtesni ir jau atsirado keletas telefonų, kurie yra atsparūs vandeniui. Tačiau didžioji dauguma atsitikus nelaimei iškart sugestų. Jeigu jūs norite sužinoti kas gali atsitikti telefoną pametus ant žemės, į vandenį ar pan., tai galite peržiūrėti žalos tyrimo vaizdo įrašus. Taip pamatysite telefono silpnas vietas ir suprasite, kad būtinai riekia dėklo.

Kaina

Dažniausiai geriausios kainos telefono dėklus ir aksesuarus rasite jų gamintojų puslapiuose arbą šių gamintojų produkcijos platintojų puslapiuose.

Viską išsiaiškinkite

Perskaitykite jums patinkančių dėklų atsiliepimus. Jeigu nerandate atsiliepimų būtent apie savo telefono modelio viršelį, tai ieškokite atsiliepimų apie gamintoją. Tai tikrai padės susidaryti nuomonę apie kokybę.  Žmonės dažnai įvairiomis temomis diskutuoja forumuose, galima rasti informacijos ir ten. Ypač svarbu, kad dėklas turėtų tikslias išpjovas leidžiančias be trukdžių prijungti telefono priedus. Netrukdytų prijungti telefono pakrovėją ar USB laidą. Taip pat kartais uždengiami mygtukai, juos sunku spaudyti. Atsiranda bėdų su fotoaparato blykstės atspindžiais. Visa tai turite išsiaiškinti.

Pasirinkite savybes pagal save

Pagalvokite apie papildomas funkcijas, kurios jums yra reikalingos. Planšečių dėklams pastatymo funkcija yra labai svarbi. Kai kurie dėklai leidžia planšetę vartyti ir pastatyti įvairiais kampais, kiti turi net 360 laipsnių pasisukančius vyrius. Išmaniesiems galima rasti prie galinio dangtelio pritvirtintą iššokantį telefono pastatymo laikiklį, tačiau turite įsitikinti ar jis saugus, kadangi gali iššokti ir netikėtai. Dar reikėtų pagalvoti apie tai, kiek jums reikia apsaugos? Kokie nerangūs esate? Pirmas dalykas kokio stiprumo dėklo jums reikia. Jeigu norite pamesti be baimės ant šaligatvio, tada jums reikės tvirto dėklo, telefoną dengiančio ne tik iš nugaros, tačiau iš visų pusių. Tam geriausiai tiktų guminiai ar odiniai dėklai. Jeigu jūs esate atsargus ir reikia tik apsaugos nuo įbrėžimų, tai išsirinksite minkštesnį, lengvesnį ir pigesnį dėklą. Tokiam atvejui labiausiai tiktų plonas silikoninis dėklas.

Rugged dėklai (tvirti dėklai)

Šie dėklai patikimai saugo nuo smūgių, lašų ir dulkių. Smūgius gerai sugeria silikonas. Užapvalinti ir pakelti kraštai apsaugo ekraną iš visų kampų. Puikiai dengia telefoną, yra skylės pakrovėjui, USB laidui, kamerai ir mygtukams.

IP Apsaugos klasė. Apsaugos klasė (Ingress Protection - IP) apibūdinama dviem skaičiais, iš kurių pirmas nurodo apsaugą nuo dulkių (nuo 1 iki 6), antras apsaugą nuo vandens patekimo į įrenginio korpuso vidų (nuo 1 iki 8). Dalinai sustiprinti telefonai. Dalinai sustiprinti telefonai gali veikti sudėtingesnėmis sąlygomis, nei įprasti telefonai, tačiau jie nėra visiškai apsaugoti nuo dulkių ir vandens. Dauguma dalinai sustiprintų telefonų turi apsaugos klasę IP54. Tai reiškia, kad telefonas yra apsaugotas nuo dulkių ir vandens purslų, tačiau nėra visiškai hermetiškas. Telefonui nieko neatsitiks lyjant lietui, tačiau jis bus sugadintas pilnai panardinus į vandenį. Dalinai sustiprinti telefonai atitinka kai kuriuos MIL-STD-810F standartus, dažniausiai tuos, kurie susiję su atsparumu smūgiams ir virpesiams. Ultra atsparūs telefonai. Ultra atsparūs telefonai turi IP67 apsaugos klasę, kuri reiškia, kad jie visiškai apsaugoti nuo vandens, dulkių ir gali nesugesdami atlaikyti visišką panardinimą skystyje neilgam laikui. Jie taip pat testuojami pagal visą MIL-STD-810F standarto metodiką, įskaitant smūgius, virpesius, panardinimą ir temperatūros ekstremumus. Pagal šias klases galima sau prisiskirti ir dėklą.

Ploni dėklai (Slim case)

Kartais atrodo, jog labai gaila uždengti naują telefono dizainą ar tiesiog nenorite kišenėje nešiotis nieko gremiozdiško, tada rinkitės ploną dėklą (Slim case). Jis apsaugos nuo įbrėžimų tas vietas, kurias dengia ir padidins telefono gyvavimo lygį jam nukritus. Šiam dėklui neprireiks ir didelės pinigų sumos.

 

Atverčiami dėklai (Flip – open case)

Atverčiami dėklai arba dėklai piniginės yra stilingi ir patogūs kišenėje. Jie yra tikria geras pasirinkimas, jeigu telefoną dedate į krepšį ar rankinę, nes mobilųjį apsaugo iš visų pusių. Kalbant apie apsaugą telefonui nukritus, tai yra įvairiai. Kai kuriuose yra apsauga šonams ir kampams, o kituose nėra nieko. Atverčiami dėklai paprastai palaiko telefonų automatinę funkciją, jie automatiškai pabunda darbui, kai atverčiamas dangtelis ir užmiega dangtelį užvertus. Atverčiamų dėklų uždarymas taip pat svarbus, jeigu norite, kad krepšyje dėklas neatsidarytų, tai patartina rinktis dėklą su magnetu, jų yra įvairiausių stilių ir spalvų, tačiau jie nėra tokie stiprūs kaip elastiniai.